29.Ocak.2019 Salı 16:27

HAKKIMIZDA

PODİM Polisaj Diskleri Zımpara San. Tic. Ltd. Şti. 1979 yılından 1987 yılına kadar polisaj diskleri ve zımpara mamülleri üzerine teknolojik araştırmalar yapmış, 1987 yılında üretime başlamıştır. Kuruluşundan bugüne dek gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve konusunda bir numara kalmayı sürdürmektedir.

Kalite, ömür ve ekonomikliği tercih eden müşterilerimizin ürünlerimize gösterdiği ilgi bizi gururlandırmakta ve bundan sonra yapacağımız çalışmalar için bizi cesaretlendirmektedir.

Amacımız; konusunda en son teknolojik bilgiye sahip personelimizle siz müşterilerimize ürünlerimizin en kalitesini, en ekonomiğini istenilen zamanda sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

PODİM POLİSAJ DİSKLERİ ZIMPARA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak, zımpara üretimi konularında 2014 yılında da bulunduğumuz sektör içinde en iyiler arasında yer almak, devam etmek  ve sürekli geliştirilen kaliteli ürünlerimizle sanayicilerimizin en çok tercih ettiği kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Sanayicimize ve toplumsal gelişime katkı sağlamak, yaşam için her alanda kaliteye destek olan karlı bir kuruluş haline gelmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ


- Zımpara sektörünün kuruculuğundan aldığı misyonu,sektöründe lider olarak devam ettirmek
- Liderliğin getirdiği sorumlulukla iç ve dış piyasadaki pazar payını arttırmak.
- Çalışanlarımızın da katılımıyla, kurmuş olduğumuz  ISO 9001-2008 KYS (Kalite Yönetim Sistemi)’ni sürekli iyileştirip verimliliğimizi arttırmak. 
- Müşterilerimizin istediği ürünleri istediği kalitede ve zamanda teslim ederek, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak.